Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Відгуки про котли Атон

Холдинг ATON GROP: відомий український виробник теплової техніки. Випуск котельного обладнання займається з 2003 року. На сьогоднішній день портфель продукції містить понад 70 найменувань виробів. Левову частку займають котли різного типу, розміру та призначення.

Успіх компанії багато в чому визначила генеральна стратегія Aton Group: там не винаходили велосипед. За основу беруться імпортні деталі, що відмінно себе зарекомендували. На заводі виробляється їх складання, налагодження, перевірка якості та, «на гора» видається відмінної якості продукція.

Наскільки гарні котли Атон

Можна ходити офіційними сайтами компанії та дилерів, читати проспекти, дивитися рекламні ролики. Буде отримано інформацію, що стосується технічних параметрів, умов продажу, обслуговування тощо. Але якість продукції все одно залишиться на ризик покупця.

Перевірити офіційну інформацію, що собою насправді представляють котли групи компаній ATON, чи такі вони хороші, як про це заявляє виробник можна трьома способами:

 1. Купити котел та протестувати (випробування на власному досвіді);
 2. Опитати знайомих власників котлів;
 3. Скласти свою думку на основі досвіду власників, які залишили свої відгуки на сайтах, незалежних від виробника.

Перший спосіб найнебезпечніший. Можна добре влетіти фінансово і втратити велику кількість клітин, які не відновлюються. Другий навряд чи дасть точну картину. Навкидку це будуть дві, три людини.

Тому є сенс звернутися за допомогою до незалежних джерел. Існує ряд сайтів, які займаються опитуваннями населення з різних тем. Звернімося за інформацією до деяких з них та подивимося, які будуть відгуки про котел Атон.

Що повідомляють незалежні джерела про котли Атон

Подивимося, що з цього питання скаже незалежний (як він себе позиціонує) «Відгук»:

В опитуванні на 2 березня 2019 року беруть участь 18 осіб. 10 різних марок котлів. Тип двох та одноконтурний. Рекомендують котел: 72% людей, які залишили відгук. Оцінка котлів ATON проводиться за п’ятибальною шкалою. Ось що показує опитування:

 • Якість: 3,78
  Надійність: 3,78
  Зручність: 3,72
  Безпека: 3,78
  Дизайн: 3,44

Люди, що залишили свій відгук, поставили наступні оцінки котлам Атон в цілому:

 • Жахливо: 5 осіб
 • Добре: 2 особи
 • Відмінно: 11 осіб

Оцінки досить непогані. Щодо тих людей, які поставили одиницю (жахливо): нижче їм буде присвячений цілий розділ.

18 людей здавалося б небагато. Але по-перше: скільки є, стільки є. Зате чесно. А по-друге, досвід подібних опитувань показує, що мінімальна кількість респондентів: 10 осіб. Потім будуть 1000, 10000 — вже не має значення. У відсотковому відношенні ситуація буде такою самою як і з 10 опитуваними.

Перейдемо до відомого сайту E Katalog, який порівнює технічні показники, ціни, якість на все, що завгодно. Починаючи від дитячих колясок та закінчуючи автомобілями. Теплотехніці там віддається належна увага.

Відгуки про котел Атон. Оцінювалося 17 моделей. Залишили свою думку близько 50 осіб:

 • Котел дуже сподобався 19% (9 осіб);
 • Гарний котел 50% (24 особи);
 • Звичайний котел 19% (9 осіб);
 • Є недоліки 13% (6 осіб).

Як бачимо, у відсотковому відношенні ситуація приблизно така сама, як і на Відгуку. Щодо 6 осіб, повторюся, буде написано нижче.

Надаємо вибірково відгуки про деякі марки котлів Атон:

ATON Compact 7E

ATON TTK Multi 12

 

ATON Atmo 10

Після E Katalog перейдемо на сайт Розетка

Подивимося, які там відгуки про котел Атон. Трохи несподівано. Всього 8 відгуків на 2 березня 2019 року. У принципі, із восьми один явно негативний. Людині привезли котел не тієї марки. Що ж, можна зрозуміти: прикро.

Про негативні відгуки

Розуміння проблеми ніколи не шкідливо почитати відгуки власників. Зайти на кілька форумів, послухати, «що люди говорять».

Тема цієї замітки Відгуки про котел Атон. У принципі, ситуація непогана 73-75% відгуків: позитивні. 16% – нейтральні. І, як би 13% негативних, це зовсім не страшно. Але давайте подивимося на негатив уважніше.

Ось пара діалогів із сайту, що продає обладнання ATON GROUP (http://www.id4.ru/top/?r=kotly&u=aton)

Ільшат запитує, чому на його новому котлі у великих кількостях і дуже швидко збирається сажа.

Дмитро відповідає йому: Зроби відстань між гребком та трубою таким, як в інструкції і все буде нормально.

Галина Скаржиться, що котел споживає надто багато палива (щоправда, при цьому немає інформації про температуру «за бортом»).

Хтось їй радить поставити циркулярний насос для нагнітання додаткового повітря, що має зменшити витрати палива.

Здавалося б, тут поганого. Одна людина не знає, інша їй підказує і, спільно, проблема вирішується. А погане в цій ситуації полягає як мінімум у двох речах:

Щось пішло не так. Власник (у нашому випадку котла) починає нервувати. Звертається до всіх за порадою, залишає негативні відгуки на сайтах та форумах. Паніка! Але потім, завдяки добрим людям, все вирішується, котел працює нормально, всі задоволені. А ВІДГУК НЕГАТИВНИЙ ЗАЛИШИВСЯ! А справа то зовсім була не як котел.
У першому випадку котел виправили і дуже добре. А якщо ні? А якщо порада була дана неправильна (а ми, як той потопаючий, хапаємось за будь-яку соломинку), і стало ще гірше?

Щоб не траплялося подібних неприємностей:

Треба бути уважним, чітко дотримуватись правил інструкції з монтажу та експлуатації техніки;
А якщо все-таки сталося щось нестандартне, неприємне: звертатися по допомогу не до «умільців». І тому існують нормальні дилерські сервісні центри. Скупий платить двічі!

Можна підбити ось такі ось підсумки. Котельне обладнання групи компаній Атон цілком гідно називатись якісним надійним обладнанням. 72% реально позитивних відгуків говорять самі за себе. Кількість незадоволених власників (13%) з урахуванням прочитаного має зменшитись. Ну а решта 16%… З ними нічого не поробиш, завжди знайдуться люди, яких нічим не здивуєш і ніколи не догодиш. Нехай вони будуть! Хоча б для того, щоб у ATON GROUP була додаткова мотивація для зростання та вдосконалення.

Поделиться:
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок