Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Твердопаливні котли АТОН

 ATON ТТК Multi NEW 12 

Класифікація: Твердопаливні котли.
Розташування: Підлоговий.
Потужність: 09 - 12 кВт.

Усі характеристики »
 ATON ТТК Multi NEW 16 

Класифікація: Твердопаливні котли.
Розташування: Підлоговий.
Потужність: 13- 16 кВт.

Усі характеристики »
 ATON ТТК Multi NEW 20

Класифікація: Твердопаливні котли.
Розташування: Підлоговий.
Потужність: 20 кВт.

Усі характеристики »
 ATON ТТК Multi 38 

Класифікація: Твердопаливні котли.
Розташування: Підлоговий.
Потужність: 38 кВт.

Усі характеристики »

Твердопаливні котли АТОН – це пристрій для обігріву з ручною закладкою палива на вибір. Їх використовують не тільки для приміщень із циркуляційною системою, а й з гравітаційною. У закритих житлових комплексах ці котли експлуатувати не можна.

Фірма АТОН існує на ринку з 2003 року і за цей час може називатися однією з найкращих вітчизняних марок, яка завжди відповідає за свою продукцію. Цей бренд розроблявся тривалий час, тому якість АТОНу гарантована.

Види твердопаливних котлів АТОН

Твердопаливний пристрій бренду АТОН може належати до однієї з трьох моделей:

 1. АТОN Energy 1220 (площа обігріву – 120-220 кв. м);
 2. АТОN TTK Combi 16 кВт20 кВт (обігріває до 140 кв. м);
 3. ATON Мульти 12 кВт – 38 кВт (площа обігріву – до 160 кв. м);
 4. ATON Tradycja 8 кВт – 38 кВт (обігріває до 110 кв. м).

Як паливо для котлів використовують дрова, антрацит, кам’яне та буре вугілля. Температуру можна контролювати самостійно, регулятор знаходиться збоку котла у всіх моделей. Атони виготовлені з міцної сталі, тому можна бути впевненим у їх довгостроковості.

Переваги

Котли дуже зручні у використанні. Крім того, що не всім їм потрібне додаткове електропостачання, ці пристрої мають ряд інших позитивних якостей:

 • тверде паливо можна підбирати самостійно;
 • теплообмінник має стінку завтовшки не більше 6 мм (за всіма моделями);
 • комфортні дверцята для занурення твердого палива;
 • обробка, що бореться з корозією;
 • якісні комплектуючі;
 • універсальний дизайн;
 • прості при чищенні;
 • мають режими роботи окремо для теплих та холодних пір року;
 • особливості котлів перевищують сплачені гроші;
 • як традиція фірми Атон, вони не складні у використанні;
 • мають колосники водяного охолодження, які збільшують простір обміну теплом.

Купити твердопаливний АТОН можна у магазинах, що спеціалізуються на сантехнічних товарах, або ж оформити замовлення на сайті aton.org.ua. Ціна на цю продукцію – від 10 000 грн. Гарантія надається на 36 місяців з дати покупки.

Характеристики

Однією з найпопулярніших моделей є Атон ТТК Комбі 16 кВт — 20 кВт. Крім того, що ТТК Комбі генерує тепло, він ще служить у ролі плити. Це велика перевага для економії ресурсів. Зверху розташована поверхня для приготування їжі (конфорки), яка виготовлена ​​з чавуну. У цій моделі присутні три дверцята: для зольника, занурення палива та огляду. Димовий канал влаштований горизонтально. Котел має функцію тривалого горіння (4-6 годин з моменту занурення палива). Площа приміщення, що обігрівається, може становити від 100 до 340 кв. м.

У таблиці можна переглянути додаткові характеристики представленої моделі:

 

Характеристики Комби-16 Комби-20
Потужність, кВт 12-16 16-20
Об’єм обігріву, дм3 31,6 63,3
Об’єм води в котлі, дм3 52 77
Температура палива, °С 140-400 140-400
Максимальний тиск води, бар 2,0 2,0
Мінімальна температура води у неробочий час котла, °С 55 55
Кількість конфорок, шт. 1 2

 

Ще одна не менш популярна модель – це АТОН TRADYCJA 8-38. На відміну від моделі Комбі, вона не має плити, але не гірше опалює житло. Тут також вбудований автоматичний контроль потужності, і цей котел вимагає джерела зовнішнього електропостачання. Покриття влаштоване таким чином, що мінеральна вата усуває втрати тепла крізь стінки.

Особливі вимоги

Перш ніж встановлювати таке обладнання, потрібно дуже уважно ознайомитися з інструкцією. Головне, що зобов’язаний знати кожен покупець: при застосуванні палива, яке не зазначено в описі або є непридатним для використання, котел може завдати шкоди здоров’ю мешканців.

У жодному разі не можна кидати в котел побутові відходи, пластмасу, макулатуру, деревні, хімічно оброблені матеріали. Виробник не несе відповідальності за несправність, коли покупець не виконує інструкції.

Умови використання котла АТОН:

 • обов’язково потрібно мати спецодяг під час завантаження палива;
 • перед чищенням або оглядом дозвольте котлу охолодитись;
 • під час роботи котла всі точки доступу до інших опалювальних систем повинні бути закриті;
 • підключати та обслуговувати котел дозволяється лише професіоналам.

Перед експлуатацією клієнт має прослухати консультацію фахівця.

УВАГА! Монтаж твердопаливних котлів Атон повинен відбуватися в рамках ГОСТ 10617-83. Для цього пристосування обов’язковим є необмежене та постійне надходження повітря до приміщення, де воно знаходиться.

Відгуки клієнтів

 1. Тетяна Метеньканич:  
  «Перед новорічними святами встановили твердопаливний котел вітчизняного виробника. На вулиці -22, а у квартирі +27. Залишилися з родиною дуже задоволені та діткам зручніше. Рекомендую всім!».
 2. Руслан:
  «Всі швидко та якісно встановили. Пояснили, як правильно користуватись. Експлуатую вже рік. Жодних проблем не виникало».
  Алла:
  «Оформляла замовлення на офіційному сайті. Передзвонили за 20 хвилин, замовлення привезли за домовленістю, ціна влаштувала. Можна дозволити купити якісну річ, тим більше, що слугує вже довго (3 роки). Товар був у наявності, тож довго чекати не довелося. Фахівці встановили котел, все показали. Головне – безпечне використання».
 3. Сергій:
  «Дякую за відповідальне ставлення до покупців. До того ж я заощадив хорошу суму на святкових знижках. Бажаю розвитку вашій фірмі та багато замовлень».
 4. Валентин:
  «Твердопаливний котел АТОН порадив хороший друг, вирішив прислухатися і не пошкодував. Відмінно влився в інтер’єр (про це особливо хвилювалася дружина). Незважаючи на те, що у нас чимала житлова площа, температура в будинку близько +29 градусів. Коли на вулиці стає холодніше, регулюємо потужність для комфортного проведення часу з сім’єю. Потішило, що для цих котлів не потрібна додаткова мережа. Дякую, Україно, за якісне обладнання».
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок