Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Про нас

Завод котлів Атон — це компанія, яка виготовляє техніку під назвою «Атон». Бренд створений ще з 2003 року керівництвом ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великої фабрики з історією близько 80 років. З 1999 року підприємство розпочинало власну роботу у ролі оператора вітчизняного ринку опалювальної продукції, концентруючи у загальному портфелі райтси серії заводів України. На сьогоднішній день Атон Груп – провідний холдинг на ринку нашої країни. Він зосереджений на продажу побутової, а також промислової теплотехніки Атон на території самої України та країн СНД.

Цей завод нараховує понад 70 одиниць продуктів своєї фірми. З кожним роком компанія розробляє нові технології та випускає модифіковані моделі обладнання Атон. Офіційний сайт дає можливість покупцю переконатися як техніку і прочитати більш докладну інформацію про продукцію підприємства.

Яке теплообладнання є на вітринах

Основною метою заводу є розробка котлів. Тут присутні різні види даного обладнання. Виробник подбав про те, щоб кожен міг підібрати для свого приміщення потрібний пристрій.

У магазинах можна вибрати:

Кожен зразок представлений в моделях з різною потужністю, тому не складе особливих труднощів індивідуально визначити відповідне обладнання.

Як купити теплотехніку Атон

Купівля котлів у наш час це просто. Варто лише звернутися до найближчого магазину теплообладнання, торгової точки сантехнічних приладів або замовити на офіційному сайті прямо із заводу обрану модель. Ціни на продукцію доступні для кожного мешканця. Товари фірми Атон виготовлені за європейськими стандартами, тому вартість відповідає якості.

Історія фірми Атон Group

Початкова точка розвитку компанії Атон Груп — створення майстерень з монтажу сільськогосподарського обладнання в області Красилівської цукрової бази 1930 року. За часів Великої Вітчизняної війни підприємство було повністю знищено. Але в 1947 р. відновилася робота ливарного товариства і до наступного року масштаб цеху досягав довоєнних показників.

Трохи пізніше на фірму чекала перша реконструкція, як і всіх сфер промисловості. Так майстерні поступово стали великим машинобудівним заводом. Тепер на просторах фабрики створюють складнішу техніку, як крани, причепи для автомобілів, вагононавантажувачі, лопати для тракторів, печі, автоцистерни та багато іншого.

З 1970-х завод стає лідером галузі машинобудування. На ньому працює безліч фахівців, а точніше 2000 майстрів. Керівництво вирішує зробити третю реконструкцію та забезпечує підприємство німецькими матеріалами. 80-ті вирізняються виробництвом першої теплотехніки. Спершу були твердопаливні котли, пізніше – газові. Саме на цьому зараз спеціалізується компанія.

Переживши кризи та невдачі, завод знову розквіт у 2003 році. Тоді було придумано бренд Атон. Оскільки підприємство випускає опалювальне обладнання, назва походить від бога сонця Атона. Вірили, що він мешкає всередині кожної людини та предмета.

З тих пір холдингова компанія розробила велику кількість нових пристроїв, які працюють за допомогою деталей відомих європейських марок.

Гарантії заводу

Виробник гарантує співвідношення обладнання з технічними описами та його хорошу роботу під час виконання всіх правил. Гарантійний термін використання теплотехніки становить 5 років із моменту підключення з умовою щорічного техобслуговування.

Під час дії гарантійного талона клієнт може звернутися до сервісного центру у разі невидимих ​​дефектів комплектуючих та інших вад з вини виробника.

У разі несправності замінюються деталі, але гроші за продукцію не повертаються. Гарантійний сервіс є повністю безкоштовним, якщо враховані всі умови використання обладнання.

Головний офіс фірми знаходиться у місті Київ. При порушенні роботи теплотехніки ви можете зателефонувати за номером (044) 499-60-60 або звернутися до найближчої сервісної майстерні.

Поделиться:
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок