Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Чому гасне газовий котел АТОН?

Продукція фірми Aton Group виготовлена з матеріалів європейської якості. Але іноді виникає все ж таки питання: «чому тухне котел АТОН?»

Опис котлів

Товари, випущені під брендом АТОН, лідирують на ринку продажів обігрівальної техніки, тому дуже рідко клієнти звертаються до сервісних центрів. Торгова марка існує з 2003 року і за цей час заслужила безліч сертифікатів якості.

Найбільшою популярністю користується газовий котел (одно— и двуконтурний), хоча таке обладнання завжди здавалося небезпечним та вибагливим в експлуатації. Це не так. Газова теплотехніка має низку переваг.

Котли існують:

 • бездимохідні з великим вибором потужностей;
 • компактні від 8 квт до 12,5 кВт;
 • димарі (16-50 кВт).

Пристосування відрізняються тим, що вони екологічно безпечні, мають пальник із нержавіючої сталі, який може переносити високу температуру, а також працюють за допомогою триходового двигуна, завдяки якому знижується рівень окису азоту. Зовнішній вигляд газового котла є універсальним, тому його легко можна встановити в приміщеннях з будь-яким дизайном. У використанні котли прості.

Чому гасне котел АТОН?

Причини неполадок із таким обладнанням можуть відрізнятися. Для ремонту та усунення неприємних питань потрібно дізнатися спершу про сутність завдання, що виникло. Проблемою, через яку гасне гніт, є несправність газового трубопроводу, системи димовідводу, ГВП або електричної мережі. Це не залежить від самого опалювального предмета. Вади потрібно шукати в підгорілій або засміченій термопарі та в поломці контактів автоматики.

Найпопулярніші труднощі стосуються димовидалення та надто низького тиску газу. Винуватцем таких подій є збій мережі та різкі перепади тиску, тому слід придбати стабілізатор, який позбавить вас зайвого клопоту.

Запальник газового об’єкта зазвичай гасне через наслідки забивання бруду у форсунках і фільтрах, які проводять повітря.

Оскільки котли АТОН оснащені сучасними функціями автоматичного відключення в аварійних ситуаціях, у їхній безпеці можна бути впевненим. Однак якщо котел гасне, слід звернутися до майстра, який подбає про усунення проблеми.

В окремих випадках порушення роботи котла викликано погодними умовами, які заважають нормальній роботі пристрою. Зупинка дії агрегату пов’язана із силою тяги. Вона буває надмірною, недостатньою, зворотною.

Як бути, коли гасне котел?

Що робити, якщо котел погас? При забрудненні фільтрів можна навіть самостійно прочистити деталі, але якщо проблема більш серйозна, як, наприклад, зазор запальника, потрібен професіоналізм майстра, який у разі необхідності вміє замінити деякі деталі або перевірити обладнання.

Як виправити теплотехніку, що вийшла з ладу, через вітер і мороз? Слід прочистити газовідвідну трубу, яка могла бути засмічена через надмірне накопичення сажі, кіптяви. Також потрібно зробити приплив повітря максимальним.

Для продуктивної роботи котла обов’язково стежити за ним, тому спочатку бажано вибрати місце і враховувати всі можливі ситуації. Цінною порадою буде нагадування про те, що газовідвідна труба має бути утеплена, на 0,5 метрів вище від ковзана даху та з відповідним для певної потужності обладнання діаметром.

Як правильно підключати котел АТОН?

Перед тим, як користуватися апаратом, необхідно прочитати інструкцію до нього та чітко дотримуватися всіх пунктів. Але якщо ви замовили послуги спеціаліста, можна проконтролювати його роботу.

Включати газові котли АТОН слід таким чином:

 1. Важіль керування має бути спрямований у положення проти годинникової стрілки.
 2. Натиснувши цей важіль до упору, слід натиснути кнопку запальника, не відпускаючи рукоятку.
 3. Протягом 10 секунд горіння запальника цей важіль потрібно тримати в останньому положенні.
 4. Після цих маніпуляцій важіль можна відпустити та перевірити наявність вогню на запальнику.
 5. Головний пальник починає роботу при повороті важеля управління за годинниковою стрілкою у позицію проти знака.
 6. Контроль температури досить простий. Варто лише повертати стрілку, що знаходиться на передній панелі, у потрібне положення.

Потрібно пам’ятати: і коли полум’я тухне, а термопара остигає, клапан не утримується магнітним блоком, що перекриває доступ газу.

Після усунення причин згасання котла та відключення клапана вмикати пристрій повторно потрібно так, як зазначено з 2 до 5 пунктів.

Нехай робота техніки радує вас і не дає збоїв. Чим дбайливіше і акуратніше ви ставитиметеся до обладнання, тим довше воно прослужить.

Поделиться:
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок