Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Електричні котли

Торгова марка Атон створена у 2003 році. Вона є лідером на ринку України з продажу та виготовлення теплового обладнання. Електричний котел АТОН – це пристрій для обігріву приміщення та води. Непрямі бойлери підключають для нагріву водних санітарних ресурсів. Дане теплообладнання може бути приєднане до однофазних або трифазних електромереж.

Котли використовуються в закритих приміщеннях, які мають надходження повітря. Конструкція включає розширювальний резервуар, а також гідрогрупу з насосом.

Температура контролюється автоматично, регулятор знаходиться на передній панелі. Додатково можна придбати зовнішній програматор, який зменшує витрату електрики.

Цей прилад легко переносить зміни температурного режиму, оскільки виготовлений зі сталі. Датчик тиску та термостат роблять використання пристроїв безпечним. При закипанні води або надто низькому тиску вмикається аварійна система і котел вимикається.

Для контролю існує термоманометр та сигнальна індикація. Завдяки цьому ви можете визначати стан котла. Гарантія на електричні настінні котли Атон становить один рік.

Характеристики

Котли поділяються на кілька типів потужності. Кожен може підібрати відповідний для власного житлового майдану.

У таблиці представлені особливості кожного виду приладу:

Характеристики

КЕ 4

КЕ 6

КЕ 9

КЕ 16

КЕ 24

ККД, %

99,5

99,5

99,5

99,5

99,5

Потужність, кВт

3,8

5,7

8,5

15

22

Максимальна температура, ºС

90

90

90

90

90

Тиск, бар

1,0-1,7

1,0-1,7

1,2

1,2

1,2

Об’єм бака, л

7

7

7

7

7

Вага, кг

34

36

34

35

37

Розміри котлів не дуже великі, тому можна легко вписати їх в будь-який інтер’єр. Пристрій працює безшумно, є комфортним в експлуатації.

Переваги даного приладу:

 • захист IP4;
 • працює навіть на дистанційному управлінні;
 • автоматизація казана;
 • самостійне регулювання температури, часу, підключення;
 • легкий та швидкісний монтаж;
 • простота у використанні.

Електричні котли АТОН відповідають усім стандартам, є одними з найкращих у сфері теплообладнання. Купити електрокотли Атон можна у спеціалізованих магазинах, торгових точках сантехтоварів або на офіційному сайті Атон, оформивши доставку прямо додому. Ціна складає близько 10 000 грн. і вона повністю виправдовує усі очікування. Гроші точно не викинуть на вітер.

Вимоги до встановлення котлів

Інструкція, що додається до котла, має бути обов’язково вивчена покупцем у заходах безпеки. Установка досить проста, але виконувати її має фахівець. Самостійно підключати котли заборонено!

Для цих пристроїв не потрібний димар або вентиляція, тому нескладно вибрати для нього місце. Єдина проблема – це необхідність постійного та безперервного електроживлення потрібної потужності.

Відгуки

 1. Світлана:
  «Купили електричний котел АТОН два роки тому. Встановив майстер, пояснив усе. Жодних труднощів не виникало з того часу. Дуже задоволені покупкою. Порадили синові купити такий самий, він погодився, у нього також все чудово. Рекомендуємо якісну фірму Атон».
 2. Руслан:
  «Користуюся котлом вже п’ятий рік. Замовляли через сайт, доставка була оперативною. Фахівець встановив та розповів про тонкощі використання. Без поломок за цей час, звичайно, не обійшлося, але вони були надто поверхові, щоб враховувати це як недолік. Дизайн ідеально підійшов під наш інтер’єр, дуже задоволений. Дякую вітчизняному виробнику за високоякісну продукцію».
 3. Віталій:
  «Фірма Атон — це справжня знахідка. Повністю відповідає стандарту ціна/якість. Шалено радий, що вибрав саме їх. Електричним котлом користуюся вже близько двох років, жодного разу не підводив. При дотриманні всіх вимог робота такого пристрою вас приємно здивує. Хороша комплектація, наявність сертифікатів, докладний опис усіх видів, автоматичні режими вимкнення в аварійних випадках та багато іншого – це все про Атони. Безперечно, лідер теплотехніки на ринку України. Всі знайомі тепер також використовують продукцію Атон. Я чую лише позитивні відгуки. Дякую за високий сервіс і за те, що дбаєте про своїх клієнтів».
 4. Ігор:
  «Перечитав багато відгуків та статей з приводу електричних котлів, довго не наважувався. Мій вибір припав на котли фірми Атон, тому що у них справді якісні матеріали та все зроблено для комфорту покупців. Тішить автоматична система відключення, а також легкість в експлуатації. Рекомендую всім».
 5. Олександр:
  «Електричний котел Атон купували нещодавно, але й за цей час стало зрозуміло, що хороша робота забезпечена. Якість та сертифікати Атон на високому рівні, тому вибрав саме його. Обладнання працює на дистанційному управлінні та має привабливий вигляд. В експлуатації дуже простий. Дякую фірмі Атон».
 6. Борис:
  «Якщо бути коротким, то фірма одна з найкращих на європейському рівні. Високоякісні комплектуючі, простота використання та лаконічний дизайн стали невід’ємною частиною котла. Гідний, щоб порекомендувати всім охочим придбати електричний котел».
 7. Михайло:
  «Замовляв електричний котел Атон на офіційному сайті фірми, консультант допоміг оформити доставку. Протягом двох днів надійшла посилка, і ми одразу викликали спеціаліста для встановлення. Гарантією, на щастя, не довелося користуватися за півтора роки. Якість на найвищому рівні. Дуже симпатичний дизайн, що добре виглядає в інтер’єрі. Також невибагливий та простий в експлуатації. Котел повністю автоматизований, таке сучасне рішення тішить. Можна не турбуватися про безпеку сім’ї. Бажаю вітчизняному виробнику зростання та розвитку. Дякую».
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок