Відділ продажів:
 • Телефон: +38 (050) 474 88 11

 • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Сервісна служба: (044) 499-60-60

Газові колонки АТОН

Газова колонка АТОН – це спеціальний газовий пристрій для повсякденного використання у господарстві. Ці пристрої можуть працювати при дуже низькому тиску води, що надходить в 0,02 МРа.

Кожен вид проточного газового водонагрівача має самостійне регулювання та систему безпеки в аварійних випадках. Датчики потягу, відсутність вогню створюють надійний нагляд над колонкою.

Принцип роботи

Водонагрівач повністю автоматизований для безпеки громадян. Він включає стовпчики без звичного вогню. Робота газового нагрівача починається з моменту відкриття крана з гарячою водою та навпаки: при закритті крана колонка самостійно відключається. Максимальна тривалість проходження води через колонку становить 20 хвилин за вбудованим таймером. Після цього пристрій автоматично відключається, щоб позбавити господарів від зайвих технічних неполадок. Температуру можна настроїти вручну. Також тільки ви можете поставити зручні саме для вашого користування потужність та витрати газу.

Переваги

Як пристрій для нагрівання води, газові колонки мають безліч позитивних сторін. Головні переваги — це:

 • легкість у підключенні;
 • якісно виконана робота при газовому тиску від 13 до 20 мбар;
 • довгострокове використання продукції, оскільки водонагрівач пристосований для людей, які ведуть сучасний спосіб життя, тому має
 • автоматичні налаштування для підвищення рівня безпеки;
 • економить споживання газу (для кожної пори року індивідуально);
 • здійснюються перевірки приладів, тому гарантовано надійність.

Ці пристосування невибагливі у роботі та функціонують на благо замовника. Вкрай рідко чути відгуки від покупців зі скаргами або поломками, але якщо все ж таки така ситуація склалася, то колонки придатні до ремонту. Ремонт газових колонок АТОН повинен здійснювати тільки фахівець, враховуючи всі запобіжні заходи.

Характеристики

Покупцям надається вибір колонок. Залежно від вашої квартири можна підібрати обладнання саме для необхідних умов.

Газові колонки АТОН виробляються 2-х видів:

 • 13 кВт;
 • 16 кВт турбо.

Вони надаються клієнтам у модифікації JSD та вимагають живлення від мережі JSG. Таблиця, подана нижче, показує деякі характеристики моделей:

 

Характеристики JSD-13R JSD 16-8 C JSG 16-8 CD турбо
ККД, % 90 90 90
Найбільша витрата газу, м3 1,9 2,3 2,3
Витрати воды, л/мин 6,5 10 9
Розрахунковий газовий тиск мбар 13 13 13-18
Габарити, мм 445х300х120 500х330х175 502х335х155

 

Купити газову колонку можна у магазинах на нашому сайті фірми Атон. Ціна таких пристроїв починається від 2000–3000 грн.

Вимоги до експлуатації

Встановлення газової колонки самостійно – це небезпечно, до того ж незаконно, особливо для великих житлових комплексів.

 • Потрібно дотримуватись таких пунктів:
 • газопровідні труби мають бути з металевого матеріалу;
  біля колонки потрібно встановлений газоаналізатор, який попереджає про витік газу;
  повинна бути вентиляція верхньої частини житла;
  пристрій потрібно підключити до лічильника газу.
 • Монтаж обов’язково проводить фахівець у цій галузі. Інструкція вказує на всі тонкощі використання газового водонагрівача, з якими покупець повинен ознайомитися.

Відгуки покупців газових колонок АТОН

 1. Олег:
  «Друг, фахівець у галузі газових колонок, порадив фірму АТОН. Користуюсь вже три роки і мене все влаштовує. Я купував простішу модель, а сусід – Атон турбо. Він також не скаржиться і проблем в експлуатації ні в кого немає. Днями зламав клапан, але не страшно. Заміню і з радістю користуватимуся ще дуже довго».
 2. Артем: 
  «Купив газову АТОН рік тому. Довго шукав якісну річ. Багато хто рекомендував саме її. Читав безліч статей про колонки і в результаті виявилося, що Атон 16 турбо — це відповідність ціни і роботи товару. Жодних нарікань. Тішить, що український виробник та комплектація європейських матеріалів. Більше якісних товарів вітчизняного виробника».
 3. Максим:
  «Швидке оформлення замовлення та доставки. Користуюся гарною технікою АТОН не тільки я, а й більшість знайомих. Ціна адекватна та якість на висоті. Автоматика колонки дуже тішить, тому що завжди хочеться надати своїй родині комфорт і головне безпеку. Діти часто балуються з водою і самостійне відключення газу протягом 20 хвилин вітається. Виготовляються продукти газового водонагріву відповідно до високої системи цензу ISO Рекомендую!»
 4. Наталія:
  «Придбали цей чудовий пристрій близько 2-х років тому. Гарантія була розрахована на рік, але, на щастя, скористатися нею так і не довелося. До цього часу жодних поломок із колонкою не відбувалося. Досить дешева, але чудово справляється зі своєю роботою. Помітно відчувається, що газу витрачається в рази менше, тому що полум’я вимикається під час закриття крана. Доставили через два дні».
Замовити зараз
Замовте дзвінок та отримайте консультацію з обладнання АТОН
Замовити дзвінок